Strona główna » Warto wiedzieć

Warto wiedzieć

Jak działa stacja demontażu pojazdów?

  W dzisiejszych czasach, coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że dbanie o środowisko naturalne jest bardzo ważne. Dlatego też coraz więcej osób decyduje się na recykling i demontaż niepotrzebnych pojazdów. W celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas tego procesu, istnieją stacje demontażu pojazdów. W tym artykule opowiemy o tym, jak działa stacja demontażu pojazdów i jakie… Czytaj dalej »Jak działa stacja demontażu pojazdów?

  Na czym polega kasacja pojazdów?

   Jeśli posiadasz stare auto, które powoduje tylko koszty lub zostało uszkodzone w wypadku, to najlepszym wyjściem jest jego złomowanie. Jeśli nie wiesz, jak przebiega ten proces i co będzie ci potrzebne do wyrejestrowania zezłomowanego pojazdu w urzędzie, to przeczytaj dalej. Jak działa kasacja aut -podstawy kasacji pojazdów Złomowanie pojazdów polega na uznaniu, że dany pojazd jest… Czytaj dalej »Na czym polega kasacja pojazdów?

   Wydziały Komunikacji Warszawa

    Nasza autoryzowana stacja demontażu samochodów wystawia zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta. Z takim zaświadczenie należy udać się do Wydziału Komunikacji w celu wyrejestrowania pojazdu. Poniżej przedstawiamy adresy Wydziałów Komunikacji dla poszczególnych dzielnic Warszawy: Wydział Komunikacji Dzielnicy Warszawa Bemowo ul. Powstańców Śląskich 70 01-381 Warszawa Wydział Komunikacji Dzielnicy Warszawa Białołęka ul. Modlińska 197 03-122 Warszawa… Czytaj dalej »Wydziały Komunikacji Warszawa

    Co dzieje się z samochodem oddanym do kasacji?

     Oddając swój samochód do kasacji często zastanawiamy się jaka będzie jego dalsza droga. Odpowiadając na to pytanie trzeba jednak określić czy stacja demontażu pojazdów wystawiła zaświadczenie o demontażu pojazdu czy też nabył go drogą kupna sprzedaży. W pierwszej z powyższych sytuacji auto jest demontowane, a sprawne części przeznaczane są do dalszej odsprzedaży. W drugim przypadku zwykle… Czytaj dalej »Co dzieje się z samochodem oddanym do kasacji?

     Cel działania skupu samochodów

      Właściciele samochodów często zastanawiają się na czym polega istota zysków w skupach samochodów. Odpowiedź na to jest niezwykle prosta. Każdy skup aut uszkodzonych czy też sprawnych w pierwszej kolejności przeprowadza oględziny auta, które jest przedmiotem sprzedaży. Jeśli uzna, że jego stan techniczny daje szansę na zarobek proponują właścicielowi odpowiednią cenę a następnie auto zostaje rozebrane na… Czytaj dalej »Cel działania skupu samochodów