Stacja demontażu pojazdów Warszawa

Autoryzowana stacja demontażu samochodów. Kasacja pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.

Warszawa - demontaż i kasacja samochodów

Bardzo często uszkodzony, popsuty czy zniszczony samochód staje się dla jego właściciela sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego co roku trzeba za niego opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na karę finansową. W takich sytuacjach niejednokrotnie najlepszą opcją będzie oddanie takiego pojazdu do kasacji i złomowania oraz pozbycie się związanych z tym kłopotów. A robiąc to w naszej firmie da się jeszcze na tym zarobić, ponieważ oferujemy wysokie ceny w porównaniu z konkurencją.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu na każdym etapie zapewniamy pełne bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Funkcjonujemy zgodnie z prawem, prowadzimy działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przepisami certyfikaty i zezwolenia. Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych.

Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy z nasza stacja demontażu pojazdów!

Stacja demontażu i kasacja samochodów Warszawa

Wybierając współpracę z naszą stacją demontażu pojazdów jesteście Państwo w rękach profesjonalistów!

Nasza oferta to:

  • szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania,
  • szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

Stacja demontażu pojazdów Warszawa

Nasza usługa auto kasacja i złomowanie Warszawa obejmuje wszystkie formalności związane z kasacją, złowmowanie i wyrejestrowaniem samochodu, w tym skompletowanie niezbędnych dokumentów i załatwienie wszelkich formalności administracyjnych. Nie musisz się martwić o żadne trudności związane z procesem, ponieważ nasz zespół zajmie się tym za Ciebie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby skorzystać z naszej profesjonalnej usługi kasacji i złomowania w Warszawie. Jesteśmy gotowi pomóc Ci w prosty i bezpieczny sposób pozbyć się niepotrzebnego pojazdu.

auto złomowanie i Kompleksowa kasacja pojazdów Warszawa

Obszar działania naszej stacji demontażu pojazdów

Obszar Warszawy - wszystkie dzielnice

Bemowo - Białołęka - Bielany - Mokotów - Ochota - Praga Południe - Praga Północ - Rembertów - Śródmieście - Targówek - Ursus - Ursynów - Wawer - Wesoła - Wilanów - Włochy - Wola - Żoliborz

Miejscowości wokół Warszawy

Błonie - Brwinów - Grodzisk Mazowiecki - Izabelin - Janki - Józefów - Konstancin Jeziorna - Łomianki - Marki - Mszczonów - Nadarzyn - Ożarów Mazowiecki - Otwock - Piaseczno - Pruszków - Raszyn - Sochaczew - Sulejówek - Tarczyn - Wołomin - Ząbki

Skontaktuj się z nami - zadzwoń!