Stacja demontażu Warszawa

Autoryzowana stacja demontażu samochodów. Kasacja pojazdów – wystawiamy zaświadczenia o kasacji potrzebne do wyrejestrowania auta.

Warszawa - demontaż i kasacja samochodów

Bardzo często uszkodzony, popsuty czy zniszczony samochód staje się dla jego właściciela sporym problemem. Zajmuje cenne miejsce, a do tego co roku trzeba za niego opłacać obowiązkowe ubezpieczenie OC, aby się nie narazić na karę finansową. W takich sytuacjach niejednokrotnie najlepszą opcją będzie oddanie takiego pojazdu do kasacji i złomowania oraz pozbycie się związanych z tym kłopotów. A robiąc to w naszej firmie da się jeszcze na tym zarobić, ponieważ oferujemy wysokie ceny w porównaniu z konkurencją.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, zarówno lawetami do transportu, jak również dużym placem i niezbędnym, nowoczesnym wyposażeniem. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu na każdym etapie zapewniamy pełne bezpieczeństwo i zgodność z obowiązującymi przepisami.

Funkcjonujemy zgodnie z prawem, prowadzimy działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane przepisami certyfikaty i zezwolenia. Wiele lat na rynku dało nam bogate doświadczenie w tej branży, co docenia wielu zadowolonych klientów prywatnych i biznesowych.

Nasz ogromny atut to zaawansowany, bardzo nowoczesny park maszynowy. Lawetami dojeżdżamy po odbiór samochodów, a ich kasacja realizowana jest przy pomocy specjalnych urządzeń. Działalność prowadzimy przede wszystkim na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości.

Zapraszamy do współpracy z nasza stacja demontażu pojazdów!

Złomowanie aut Warszawa - demontaż i kasacja samochodów

Wybierając współpracę z naszą stacją demontażu pojazdów jesteście Państwo w rękach profesjonalistów!

Nasza oferta to:

  • szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania,
  • szybką wycenę samochodu i błyskawiczna wypłatę pieniędzy,
  • traktujemy indywidualnie każdego klienta,
  • dojazd i odbiór samochodu nasza lawetą pod wskazany przez klienta adres jest bezpłatny,
  • auto odbieramy do złomowania własnym transportem.

Skontaktuj się z nami - zadzwoń!