Skup samochodów Warszawa

Skupujemy auta uszkodzone, po wypadkach, po kolizjach, stare i zaniedbane, bez dokumentów i OC.

Kontakt telefoniczny

Zadzwoń do nas! Chcesz oddać stare auto do złomowania i kasacji? Zadzwoń do nas na numer 500-600-082. Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Szybka wycena

Wycenimy od ręki Twoje auto! Dla Ciebie zaproponujemy atrakcyjną cenę odkupu. Sprzedaj nam swój samochód szybko i bez zbędnych komplikacji!

Formalności i dokumenty

Nasza stacja demontażu i posiada wszystkie niezbędne kwalifikacje do profesjonalnej kasacji pojazdów – wystawiamy zaświadczenie o demontażu pojazdu.

Auto Skup Warszawa – jeśli masz samochód, który chcesz sprzedać, to jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Bez względu na markę, model czy stan samochodu, jesteśmy zainteresowani jego zakupem. Oferujemy uczciwą wycenę i natychmiastową gotówkę. Nasz proces skupu jest prosty i wygodny. Po prostu skontaktuj się z nami, podaj nam informacje o swoim samochodzie, a my zajmiemy się resztą. Nie musisz się martwić o formalności, my załatwimy wszystkie niezbędne dokumenty.

Skup samochodów w Warszawie jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Nasz proces skupu samochodów jest prosty i wygodny. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i podasz nam informacje o swoim samochodzie. Możesz to zrobić telefonicznie, mailowo lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej. Nasi specjaliści skupią się na Twoim zgłoszeniu i skontaktują się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

Nie musisz się martwić o żadne formalności. My załatwimy wszystkie niezbędne dokumenty związane z transakcją auto skupu. Naszym celem jest zapewnienie Ci pełnej satysfakcji i wygody!

Profesjonalizm i doświadczenie
Działamy na rynku od wielu lat i mamy setki zadowolonych klientów!
Wykwalifikowana kadra pracownicza
Nasi pracownicy przeprowadzą szybki i prosty proces odkupu samochodu do kasacji i złomowania.
Pełna dokumentacja i formalności
Przy współpracy z nami zawsze otrzymasz po transakcji zaświadczenie o demontażu pojazdu
Skup aut uszkodzonych i powypadkowych Warszawa

Skup samochodów powypadkowych

Skupujemy samochody po wypadkach i stłuczkach! Jeśli masz samochód po wypadku i jego naprawa jest nieopłacalna to skontaktuj się z nami. Kupujemy wszystkie samochody powypadkowe i nie ma znaczenia jego stan techniczny. Dysponujemy własnymi lawetami, którymi obsługujemy naszych klientów.

Kupimy każdy samochód bez względu na rok produkcji i markę pojazdu.

Skup samochodów uszkodzonych

Propozycja naszej firmy obejmuje nie tylko złomowanie i kasację, ale także skup samochodów, bez względu na ich ogólny stan, typ czy uszkodzenia mechaniczne. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych firm nie mamy tu ograniczeń – każdy samochód możemy odebrać i za niego należycie zapłacić. Nie ma też znaczenia posiadanie ważnego ubezpieczenia czy przeglądu, ich brak nie jest żadną przeszkodą dla zawarcia transakcji.

Kasacja i złomowanie Warszawa
auto złomowanie i Kompleksowa kasacja pojazdów Warszawa

Obszar działania naszej stacji demontażu pojazdów

Obszar Warszawy - wszystkie dzielnice

Bemowo - Białołęka - Bielany - Mokotów - Ochota - Praga Południe - Praga Północ - Rembertów - Śródmieście - Targówek - Ursus - Ursynów - Wawer - Wesoła - Wilanów - Włochy - Wola - Żoliborz

Miejscowości wokół Warszawy

Błonie - Brwinów - Grodzisk Mazowiecki - Izabelin - Janki - Józefów - Konstancin Jeziorna - Łomianki - Marki - Mszczonów - Nadarzyn - Ożarów Mazowiecki - Otwock - Piaseczno - Pruszków - Raszyn - Sochaczew - Sulejówek - Tarczyn - Wołomin - Ząbki

Skontaktuj się z nami - zadzwoń!